طراحی سه بعدی چیست 

طراحی سه بعدی کیش

طراحی سه بعدی در کیش

​طراحی سه بعدی جنبه های مختلفی باید داشته باشد که در صورت استاندارد بودن باید تمام آن جنبه ها را در خود داشته باشد( متره و براورد،مدل سازی سه بعدی،خروجی برای اجرا،و رندر سه بعدی) که این موضوع مستلزم تجربه فراوان و سابقه کار فراوان می باشد 
در حالی که افرادی که هنوز در رزومه خود هیچگونه تجربه خاصی ندارند در بازار با قیمتهای ناچیز مشغول بکار هستند که شما بعنوان مشتری در وهله اول با یه رندر که بنظر خوب میاد مواجه خواهید شد. مسلما از آنها نمیتوانید انتظار کامل بودن یا کار دقیق را داشته باشید.
طراحی سه بعدی معماری در واقعیت باید خروجی کاملی از کار چه در بحت رندر سه بعدی چه در بحث ابعاد دقیق برای اجرا را داشته باشد 
یک طرح سه بعدی پکیج کاملی از رندر سه بعدی با کیفیت و متریالهای قابل استفاده در پروژه بصورت یک فایل PDF هست که تحویل مشتری خواهد گردید که در غیر اینصورت چیزی جز نقاشی کاظم 6 ساله از تهران نخواهد بود.

کادر ما

کار را به متخصصان
مجموعه ما
بسپارید.

​تجربه طراحی بیش از 10 پروژه بصورت آنلاین در کشورهای کانادا ، امریکا و کشورهای ​​​​​​​اروپایی

چرا طراحی سه بعدی

​در هر صنعتی بخش طراحی مهمترین بخش از آن است در هر صنعتی اگر تیمی در حال فعالیت باشد که در بخش طراحی ضعف داشته باشد عملا در آن صنعت هیچ حرفی برای گفتن ندارد.
متاسفانه در صنعت ساختمان کیش افراد بسیاری هستند که فقط مجری هستند و تمام کار های خود را با یک الگوریتم یکسان جلو میبرند ساعتها در انجام نصب و ساخت یک کار ساده مثل کابینت وقت میگذارند، قطعات را مرتبا با اره دیسکی و ... ابعاد و سایز میکنن دریغ از انجام یک طراحی دقیق و حرفه ای.
برای اجرای کار اولین و موثر ترین قدمی که ما برمیداریم طراحی است بعد از متره و براورد کردن کار طرحی با جزییات بالا در اختیار شما قرار میگیرد که تغییرات لازم را تا زمانی که به دلخواه شما برسد ویرایش میخورد.

​نمونه طراحی کیش ارت استودیو 64